Reštaurácie v Ždiari

Hotelová reštaurácia v Bachledke

V našej kuchyni pod vedením skúseného šéfkuchára Mateja Birošíka spájame moderné trendy v gastronómii s chuťami lokálnej kuchyne. V jedlách využívame suroviny od lokálnych výrobcov. Preto si u nás môžete vychutnať skutočné chute Zamaguria a ždiarske špeciality.
Objavte reštauráciu Zuzana v tradičnom goralskom štýle, kde si počas celého roka pochutíte na regionálnych špecialitách i jedlách medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia Sissi pre ubytovaných hostí nášho hotela Vás pri vstupe ohúri staroviedenským štýlom a výnimočnými detailmi.

Tradičná reštaurácia v Penzióne Strachan

Počas poskytovania gastronomických zážitkov sa riadime mottom, že „Zo všetkých lások je najúprimnejšia tá láska k jedlu.“ Náš personál si je to ho vedomý a práve preto je u nás ten správny čas vychutnať si tradičné jedlo a jedinečné nápoje v obklopení ľudí, na ktorých Vám záleží.
V originálnej, vkusne zariadenej reštaurácii Vás prekvapí nielen tradičná regionálna kuchyňa čerpajúca zo starých goralských receptúr, ale aj dobroty európskej kuchyne. Ponuka À la carte obsahuje jedlá, ktoré sme precízne vyberali na základe dlhoročných overených chutí našich návštevníkov.

Reštaurácia Medvedí Brloh

Túto štýlovú reštauráciu nájdete v malebnej obci Ždiar v Ski Centre Strachan, priamo pod hrebeňom Belianskych Tatier. Vybrať si u nás môžete zo širokej ponuky jedál. Či už preferujete miestne špeciality ako halušky, či pirohy, alebo si zvolíte napríklad domáci burger. Všetky medvieďatá si u nás pochutnajú na našich vychýrených palacinkách. A pre tých starších tu máme aj niečo špeciálne – Strachanovicu. Ide o destilát z tých najlepších tatranských plodov – čučoriedok.
Celodrevená reštaurácia Medvedí brloh Strachan v Ždiari predstavuje hneď niekoľko zážitkov na jednom mieste – výhľad a poloha, ktoré si zaslúžia titul ,,najčarovnejšie,, dokonalé prvky drevárskej práce zručných majstrov, jedinečná poloha priamo na lyžiarskom stredisku Strachan SKI centrum. Súčasťou reštaurácie je terasa, ktorá je ideálnym miestom pre tematické eventy, kde predstavujeme vybrané druhy nápojov. Jemne vyšľahané mlieko na kvalitnej káve dokresľuje celkový dojem strávený s medveďmi na tejto terase.

Cenník 2023

29
4 hodiny
32
1 deň
54
2 dni
82
3 dni
109
4 dni
136
5 dní
163
6 dní
190
7 dní
37
4 hodiny
43
1 deň
73
2 dni
110
3 dni
146
4 dni
183
5 dní
219
6 dní
256
7 dní
7 Cyklovozík jednomiestny
4 hodiny
10 Cyklovozík jednomiestny
1 deň
10 Cyklovozík dvojmiestny
4 hodiny
15 Cyklovozík dvojmiestny
1 deň
5 Detský nosič
4 hodiny
7 Detský nosič
1 deň
Členovia vernostného programu Strachan Klub majú 5% zľavu na požičanie E-bike Hard a Fully.
Počas pobytu v Grand Hotel**** Bachledka Strachan, Wellness Penzión*** Strachan a Chalet Strachan máte 50% zľavu na požičanie E-bike Hard a 10% na E-bike Fully.
Pozadie

Povedali o nás

Sledujte nás na Instagrame
@ebikestrachan Zobraziť Instagram